Jak pracuję

Posiadam wieloletnie doświadczenie fizjoterapeutyczne. Od 2007 roku pracuję na oddziale rehabilitacyjnym i w ambulatorium SZPL Provita we Wrocławiu, prowadząc jednocześnie prywatną praktykę. Systematycznie się kształcę – mam bogate wykształcenie podyplomowe zarówno w zakresie fizjoterapii neurologicznej (PNF, Bobath), jak i manualnej (np. McKenzie, Szkoła Niemiecka, kinezjology taping); obecnie studiuję osteopatię. Ponadto tłumaczę szkolenia na kursach PNF i Mulligan Concept, dzięki czemu orientuję się w najnowszych światowych trendach w swojej dziedzinie, a od 2012 roku jestem instruktorem na kursach dla fizjoterapeutów.

 

Bogate wykształcenie podyplomowe pozwoliło mi stworzyć unikalny model pracy i patrzenia na ludzkie ciało. Od 7 lat prowadzę terapię z pacjentami o bardzo szerokim wachlarzu problemów i dolegliwości.

Kto może być moim pacjentem:

– osoby cierpiące na wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowe (bóle kręgosłupa, bóle karku, bóle głowy, migreny, rwa kulszowa, zespół bolesnego barku, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, bóle kolan i bioder, stopa biegacza, ostrogi piętowe i inne)

– osoby po przebytych urazach i zabiegach chirurgicznych (stany po złamaniach i skręceniach, stany po wszelkiego rodzaju operacjach, wszczepieniach endoprotez)

– wszelkiego rodzaju schorzenia neurologiczne (udary, wylewy, incydenty mózgowo-czaszkowe, stany po urazach kręgosłupa, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane i inne)

– kobiety w ciąży

– dzieci i młodzież z wadami postawy – moje wykształcenie w zakresie terapii manualnej i osteopatii oraz metody PNF pozwoliło mi wypracować unikalne połączenie uwalniania napięciowego oraz dobierania indywidualnego programu ćwiczeń korekcyjnych

– osoby w trakcie leczenia ortodontycznego – leczenie ortodontyczne jest silną interwencją w ciało człowieka, kontrola i wyrównywanie napięć mięśniowo powięziowych nie tylko wspomaga leczenie, ale również pomaga podtrzymać jego efekty

– niewiadomego pochodzenia dolegliwości stomatologiczne (bóle zębów, bruksizm)