Współpraca

Chcąc zapewnić kompleksową opiekę wszystkim moim Pacjentom zebrałem zespół specjalistów, z których każdy świadczy najwyższej jakości usługi.

dariusz_harmacinskiDariusz Harmaciński 602 331 456 – doktor nauk o kulturze fizycznej, mgr fizjoterapii, trener ćwiczeń siłowych. Nauczyciel akademicki pracujący w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W zawodzie fizjoterapeuty pracuje od 2005 roku. Nieustannie doskonali swój warsztat, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach dla fizjoterapeutów. Dobro pacjenta zawsze stawia na pierwszym miejscu. Szczególnie interesuje się urazami występującymi w sporcie oraz obrzękami o różnorodnej etiologii.

krzysztof_dziala Krzysztof Działa 888 849 640 – mgr fizjoterapii na AWF we Wrocławiu. W zawodzie od dziesięciu lat. Instruktor pływania osób niepełnosprawnych. Fizjoterapeuta sekcji koszykówki KS Ślęza Wrocław.Doskonali umiejętności na licznych kursach specjalistycznych. Skupia się przede wszystkim na przywracaniu pacjentów do pełnej sprawności fizycznej zarówno po urazach, jak i zabiegach operacyjnych. Wszechstronny terapeuta pracujący m.in. ze sportowcami, osobami po udarze i pacjentami ze schorzeniami kręgosłupa. Zwolennik wykorzystywania treningu funkcjonalnego podczas rekonwalescencji.

katarzyna_gediga Katarzyna Gediga 609 320 661- dietetyk, dyplomowany technolog żywności i żywienia człowieka. Absolwentka studiów ” Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej” na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od ponad 10 lat zajmuje się tematyką żywności i żywienia. Planuje diety osobom dotkniętym nadwagą, otyłością oraz układa jadłospisy w chorobach. W swojej pracy koncentruje się na indywidualnych potrzebach i preferencjach pacjenta.

iwona_grzezulkowska
Ponieważ odżywianie nie ogranicza się tylko do fizjologii, ale jest mocno związane ze sposobem myślenia, współpracuje z psychologiem wspierającym proces zmiany nawyków żywieniowych – Iwoną Grzeżułkowską 722 395 256, absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Psychologia oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na studiach Psychodietetyka. Iwona Grzeżułkowska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz członkiem -założycielem Polskiego Towarzystwa Psychodietetycznego. Współpraca specjalistek przekłada się na holistyczne podejście do każdego pacjenta i, co za tym idzie, osiąganie lepszych rezultatów w procesie wprowadzania zmian w stylu ich życia.